Skip Navigation Links

Etkili İletişim ve Süreç Yönetimi Eğitimleri


Orijin Danışmanlığın, Fatih Dersanesi ve Dersanem Eğitim Bilimleri Dersaneleri personeli için yıl boyunca düzenlediği hizmet içi gelişim eğitimlerine bir yenisi daha eklendi. Orijin Danışmanlık ve Çağlar Çabuk Eğitim Gelişim Hizmetleri işbirliği ile 16–17 Kasım 2011 tarihlerinde “Etkili İletişim ve Süreç Yönetimi Eğitimleri” düzenlendi.
Eğitimlerde sürekli olarak kendilerini yenilediklerini söyleyen katılımcılar bu eğitimden de memnun ayrıldılar. Bilgi işlem departmanı olarak dershaneciliğin en yoğun, aktif ve stresli pozisyonunda çalışanları olduklarını dile getiren ve bu eğitimle stresle mücadele konusunda çok faydalı bilgiler aldıklarını vurgulayan katılımcılar, eğitim sonrasında da görüşlerini yazılı olarak paylaştılar.
Katılımcı sertifikaları da alan katılımcılar hem Orijin Danışmanlık’a hm de Çağlar Çabuk’a eğitim sonrasında teşekkürlerini sunarak, eğitimlerin devamlılığını dilediler.

Sitedeki bilgileri kısmen/tamamen kopyalayarak kullanan kişi ve/veya kuruluşlar hakkında Orijin Danışmanlık’ ın her türlü yasal hakkı saklıdır.