Skip Navigation Links

Orijin Gelişim Eğitimleri Devam Ediyor


Orijin Danışmanlık kurumsal eğitimleri devam ediyor. Fatih Dersanesi oryantasyon eğitimi kapsamında Fatih Dersanesi ekibine Mart ayında katılmış olan eğitim danışmanları ve öğretmenler için eğitim gerçekleştirildi. Orijin Danışmanlığın Avrupa yakası merkez ofisinde ve Anadolu yakası ofisinde yer alan eğitim salonlarında gerçekleştirilen eğitimler 12 ve 13 Nisan 2011 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Kurum ve sektör tanıtımından temel iletişim becerilerine ve satış tekniklerine kadar farklı konularda başlangıç bilgilerinin yer aldığı oryantasyon programı yaratıcı drama etkinlikler ile de zenginleştirildi.

Eğitimler Orijin Danışmanlığın uzman eğitim yöneticileri tarafından gerçekleştirildi. Avrupa yakası eğitimleri Turgut SARIGÜL, Emrah AKCAN ve Didem KARAMAN tarafından gerçekleştirilirken Anadolu yakası eğitimleri Miray AK, Gülçin ÇETİN ve Esra ŞAHİN tarafında sunuldu.

 


Sitedeki bilgileri kısmen/tamamen kopyalayarak kullanan kişi ve/veya kuruluşlar hakkında Orijin Danışmanlık’ ın her türlü yasal hakkı saklıdır.